Uvažuji o dočasném zaheslování této podstránky, bude dokončena jako poslední a o obsahu se ještě rozhoduji. Část obsahu je přesunuta do neveřejné sekce a je pod zámkem.


Výzva pro tzv. HACKERYPokud ke stránce máte přístup vložte heslo


Nemáteli přístup nemá cenu to zkoušet, jednak tam není nic zajímavého ani tajného - můj projekt moje rules.


Toto je důsledek podcenění antiviru a nedodržení bezpečnosti na internetu


Zachtělo se mi testnout nelegální soft. Stáhnul jsem full verzi winraru z ulozto.cz. Neměl jsem kvalitní antivirou ochranu. Pak bylo již pozdě, nevratná věc. Porušil jsem snad všechny pravidla bezpečnosti a myslel si, že mi to projde. Neprošlo, člověk více riskuje pokud se cítí, že má věci pod kontrolou a je king.

Toto se pokaždé vymstí, ať děláte cokoliv.

virus

Pokud na Vás vyskočí takovéto překvapení, máte smůlu. Já to chytil hodně nevině, ale udělal jsem chybu a tvrdě na to doplatil.
Každopádně příjdete o svá data v počítači ( já zachránil cca 3% ). Pokud použijete antivirus data injektuje škodlivý kód a končíte.


Údajně se chovají velice slušně a dbají na svou pověst, takže ten kód na dešifrování asi dostanete. Někdy i uplatňují slevy (třeba na vánoce).
Asi je jasné, že to nedělají jen tak pro radost a osobně je mi jedno, jestli si hrají na hodné gentlemany. Jsou to gauneři, co šíří zlo po internetu.
Nakonec nemusel jsem stahovat a testovat stoletou verzi RARu, mohl jsem se lépe chránit, měl jsem respektovat varovný signál.

Můžete následovat instrukce a zaplatit co požadují, ale pokud jste se pokoušeli odvirovávat pak to už nemá smysl.
Asi mám způsob jak to vyřešit, ale za to mi zaplatíte minimálně částku 4000,- na dlaň, pokud jste to řešili sami a pak volali o pomoc je to zbytečné. K tématice se možná vrátím, ale dokud vás to nepostihne, pak tomu stejně nebudete věnovat pozornost :)
Stáhnout soubour PDF PDF

  -  Co jsou počítačové sítě


Stáhnout soubour PDF PDF

  -  Počítačové sítě podrobněji